Z jednym wyjątkiem Lipowo Tom 4 – Z jednym wyjątkiem Lipowo Tom 4 Katarzyna Puzyńska

Wieś Lipowo jest położona w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim, w gminie Chojnice.

Lipowo jest znane ze swojego pięknego krajobrazu i czystej, przejrzystej wody.

Wieś Lipowo posiada również bogatą historię i ciekawe zabytki. W Lipowie można się czuć bezpiecznie i spokojnie, a mieszkańcy są bardzo gościnni.

Puzyńska nie do pobicia!

Jednym z najbardziej utytułowanych polskich tenisistek jest Katarzyna Puzyńska. Jako pierwsza w historii Polski wygrała turniej juniorów na Wimbledonie, a także pobiła rekord Polski, zdobywając sześć tytułów WTA Tour. Niestety, jej kariera została przerwana przez kontuzję kolana. Powróciła do gry w 2010 roku i od tego czasu regularnie startuje w turniejach ITF. Puzyńska ma na swoim koncie wiele sukcesów, ale jest jeden, który jest szczególnie ważny dla niej. W 2017 roku wygrała turniej ITF w Lipowo, będąc pierwszą Polką, która to zrobiła. Jest to szczególnie imponujące, biorąc pod uwagę fakt, że był to jej pierwszy start po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzjami. Z jednym wyjątkiem Lipowo Tom 4 (tania książka)

Puzyńska jest świadoma tego, że jej kariera może się skończyć każdego dnia, dlatego cieszy się każdym sukcesem, jakim jest Lipowo. Jest on dla niej dowodem na to, że jej ciężka praca i determinacja mogą przynosić rezultaty.

Z jednym wyjątkiem

Katarzyna Puzyńska przedstawia czytelnikom kolejną część swojej serii “Lipowo”. Tym razem głównym bohaterem jest Adam, który pragnie zostać pisarzem. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy poznaje tajemniczą Klaudię. Dziewczyna jest dla Adama fascynująca i tajemna, a on postanawia dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Wkrótce okazuje się, że Klaudia skrywa w sobie mroczną sekret. Czy Adam będzie w stanie go odkryć?

Lipowo Tom 4 – kolejna udana powieść Puzyńskiej!

Powieść “Lipowo Tom 4” autorstwa Katarzyny Puzyńskiej to kolejna udana książka tej autorki. Książka opowiada o przygodach małego chłopca, który mieszka w Lipowie. Chłopiec musi stawić czoła wielu przeciwnościom, ale zawsze sobie z nimi radzi. Książka jest bardzo ciekawa i pełna niesamowitych zdarzeń.

Tagged , ,