###Z jednym wyjątkiem Lipowo Tom 4 – opinia

Jestem wielkim fanem serii Lipowo i kiedy tylko dowiedziałem się, że ukaże się czwarty tom, byłem bardzo podekscytowany. Niestety, muszę przyznać, że rozczarowałem się tą książką. Była po prostu zbyt długa i zbyt powolna. Czułem się jakbym czytał jedną wielką scenę rozgrywającą się w czasie kilku dni. Nie było w niej też żadnego akcji ani niczego, co mogłoby mnie zainteresować.

Ogólnie rzecz biorąc, byłem bardzo rozczarowany tym tomem i mam nadzieję, że autor wróci do formy w kolejnych częściach. Jeśli lubisz czytać powolne, opisowe książki o niczym, to ta pozycja jest dla ciebie. Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej porywającego i interesującego, to radziłbym omijać tę książkę szerokim łukiem.

Lipowo Tom 4: Świetna kontynuacja!

Jak już wspomniałam wcześniej, książka jest świetna. Kontynuuje ona wątki z pierwszych trzech tomów i rozwija je. Jest również pełna niespodzianek i zwrotów akcji, które sprawiają, że jest jeszcze bardziej interesująca. Niestety, jest też jeden duży minus – końcówka. Nie do końca mi się podobała i byłam trochę rozczarowana. Mam nadzieję, że autorka poprawi to w kolejnym tomie.

Lipowo Tom 4: Podsumowanie

  1. W “Lipowo Tom 4” autorzy skupiają się na podsumowaniu wydarzeń z poprzednich tomów. Z jednym wyjątkiem, książka jest bardzo dobra i warta przeczytania.
  2. “Lipowo Tom 4” to ostatnia część serii i autorzy skupili się na tym, aby jak najlepiej zakończyć tę historię. Myślę, że im się to udało i jest to jedna z lepszych książek w tej serii.

Lipowo Tom 4: Wyjątek

Z jednym wyjątkiem Lipowo Tom 4 to najnowsza część popularnej serii książek dla dzieci autorstwa Ewy Szelburg-Zarembiny. Książka opowiada o przygodach małego chłopca, który mieszka w małym miasteczku Lipowo. W tej części chłopiec spotyka się z wyjątkiem, który pomaga mu rozwiązać problemy.

Książka jest bardzo dobrze napisana i ilustrowana. Dzieci bardzo lubią tę serię, ponieważ jest pełna ciekawych przygód i nauki. Książka jest również bardzo łatwa do przeczytania, dlatego też polecam ją dzieciom w wieku od 4 do 8 lat.

Tagged , ,