Jednym wyjątkiem Lipowo Tom 4 – Jednym wyjątkiem Lipowo Tom 4 Katarzyna Puzyńska

Katarzyna Puzyńska to autorka, której książki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród czytelników. Jej najnowsza powieść “Jednym wyjątkiem Lipowo Tom 4” jest kontynuacją popularnej serii o tym samym tytule.

W nowej części historia głównej bohaterki Klary Tabor przenosi się do Lipowa, gdzie Klara ma zamiar otworzyć swój własny salon fryzjerski. Wkrótce jednak okazuje się, że w mieście dzieje się coś dziwnego i tajemniczego. Klara postanawia rozwiązać tajemnice Lipowa i odkryć, co tak naprawdę dzieje się w tym mieście. W trakcie swojego śledztwa Klara natrafia na coraz to nowe niebezpieczeństwa i sekrety, które skrywa Lipowo.

Czy Klara uda się rozwiązać tajemnice Lipowa i odkryć, co tak naprawdę dzieje się w tym mieście? Przekonajcie się sami, sięgając po “Jednym wyjatkiem Lipowo Tom 4” Katarzyny Puzyńskiej!

Katarzyna Puzyńska

Z jednym wyjątkiem Lipowo Tom 4 – Katarzyna Puzyńska

Poznajemy tę powieść już od pierwszej strony. Zostajemy wciągnięci w świat pełen magii, czarów i niesamowitych przygód. Bohaterowie każdego rozdziału to nowi wspaniałomyślni mieszkańcy Lipowa, którzy przybywają do miasteczka, aby pomóc jego mieszkańcom. W każdej części dowiadujemy się czegoś nowego o charakterze tych osób i ich życiu. Czytelnik nie ma czasu na nudę, ponieważ cała historia jest bardzo ciekawa i napisana lekkim i przystępnym językiem.

Recenzja

Jednym wyjątkiem Lipowo Tom 4 – to kolejna część popularnej serii Katarzyny Puzyńskiej. Tym razem autorka przenosi nas do wsi Lipowo, gdzie główna bohaterka rozpoczyna nowe życie. Książka opowiada o walce o przetrwanie, miłości i przyjaźni. Czytelnicy mogą spodziewać się wciągającej historii, pełnej niespodzianek i zwrotów akcji.

Tagged , ,